Hakkımızda

2 Yıl dır sektörde başarı ile hizmet veren firmamız bu yıl dan başlayarak satışlarını online olarak internet üzerinden yapma kararı almıştır.   E Ticaret faaliyetimiz www.siyahsepet.com adresi üzerinden siz sayın müşterilerimize hizmet vermektedir. Alımlarınızı ister havale, ister kredi kartı ile ve dilerseniz kredi kartına taksit ile yapabilirsiniz. Kredi Kartı ile satışlarımızda 3D Secure güvenlik sistemi kullanılmaktadır.

Vizyonumuz & Misyonumuz

Kalite ve güvenilirliğimizi ön planda tutarak. Başarı ve kazancın, müşteri memnuniyeti ile geldiğinin bilincindeyiz. Aynı zamanda müşteri memnuniyetsizliğinin de başarısızlığı getirdiğinin de bilincindeyiz. Bu bilinç doğrultusunda hizmet verip müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmak temel ilkemizdir.  

Hedeflerimiz

Siz sayın müşterilerimize gerçek kaliteyi en uygun fiyata ulaştırmak ve en üst segment ürünlerin kesinlikle orjinallerini beğeninize sunmaktır. Satın alacağınız ürünün % 100 orjinal olduğunun garantisini vermek sureti ile sayın müşterilerimizin güvenli bir alışveriş ortamında bu ürünlere ulaşabilmesini sağlamaktır.

 

iyzico sayesinde güvenle ödeme yapabilirsiniz.

Satın alacağınız bu ürün, iyzico altyapısıyla siyahsepet.com tarafından satılmaktadır. iyzico, Bankacılık Denetleme ve Düzenleme Kurulu lisanslı, Türkiye’nin lider ödeme kuruluşudur.